Blog

FALLAR

FALLAR İLE İLGİLİ BİLGİ

Falın birçok çeşiti vardır. Dünyada bakılan fallara bakılırsa 1000 den fazla çeşiti olduğu söylenebilir. Herşeye rağmen gelecek belli ortam ve metotlarda görülebilir. Bütün falların amacı aynıdır. Amaç geleceğin görülmesidir. Bu falların bazılarında üst düzeyde mistik ve akült yöntem gerekiyor. Bunlara doğuştan gelen algılama yetenekleride diyebiliriz.

TAROT

Tarot kartları, ruhsal gelişimimizi tamamlarken yaşamın tüm ayrıntıları göz önünde tutularak tasarlanmıştır. Bu nedenle hiçbir ayrıntı gözden kaçmaz ve günlük yaşamda burnumuzun dibinde duran gerçekleri net bir şekilde görmemize yardım eder. Kendi yaşantımıza çerçevenin dışından bakmamızı sağlar. Tarot günlük yaşamımızı aydınlatır, önemli olan andır ve bize bunu daima fisıldar. Bugününüz yarının elçisidir. Kartlar bunu bilir ve bize geleceğin nasıl şekillenebileceğini göstermeye çalışır. Devamını Oku...

KAHVE FALI

KAHVE FALI HAKKINDA BİLGİ

Kahve falı oldukça eski ve son derece klasik bir kehanet yöntemidir.Kahve Falı Başta Türkiye olmak üzere özellikle Müslüman ülkelerde çok geçerli bir fal şeklidir. Kahve fincanı telvesinin oluşturduğu şekillere bakarak yorumlanır. Yorum çoğunlukla fal bakan kişinin içinden hissettikleri ile ağırlık kazanır.