Medyum Bodrum

FALLAR VE KEHANET

Fal, eğlenceli bir kehanet yöntemidir.

Fal, bize göre eğlenceli bir kehanet yöntemidir. Kehanette bulunmak, geleceği söylemek ileri görüş, tecrübe ve derin hislere bağlıdır. Bazı şeyleri görmek bazen zeka ürünüdür bazende derin hislerdir.

Biz bu konularda hissiyatın önemine takılmış vaziyetteyiz. Çünkü, zeki ve ileri görüşlü olmayan kişilerin, geleceği görme kabiliyetini bir kenara bırakın geçmişi bile hatırlamadığını göreceksiniz. İleri görüşlü olmayanlar, bu konularda rezil olmaktan başka öteye gidemez ve bu durumda hiçbir insan bu kişileri ciddiye almaz.

Biz, zeka ve ileri görüşümüze, hislerimizi katarak gelecek ile ilgili kehanetlerde bulunuruz. Dünya'nın nerelerden nerelere geldiğini, yaşam öykülerini ve sürekli değişen yaşam tarzlarını analiz ederek hissiyatlarımıza göre tahminlerde bulunuruz.

Fal veya fallar, yeni bulunan geleceği görme yöntemleri değildir. Antik dönemlerden beri gelen bu gelenek, ozamandan beri hiçbir şekilde ilgisini kaybetmemiştir.

Hayatta hiçbirşeyin garanti olmadığını bilmek, %100 diye birşeyin söz konusu olmadığını bilmek ve kader denilen olayın olduğunu bilmek, fallara olan bakış açısının yumuşamasına neden olmalıdır. Kaderimiz bile hayatımızda aldığımız kararlara göre değişebiliyorsa, kehanetten kesin bir sonuç beklemek yanıltıcı olur. Biz, hissettiklerimizi söyleriz ve genelde yanılmadığımız için ciddiye alınır ve seviliriz.

Bu zamana kadar söylediklerimizin nekadar makul olduğunu gören ziyaretçilerimiz, fallar hakkında söylemek istediklerimizi muhakkak anladılar. Ancak, bazı şeyleri anlamakta zorluk çeken ve anlamak istemeyen kişilerde muhakkak olacaktır. Biz, bu kişilerin, büyü veya zararlı sonuçlar doğuracak yönlendirmeler yapmayan, sadece hislerine göre gelecek ile ilgili yorumlar yapanları bile hoşgörü ile karşılamayacaklarını biliyoruz.

Derin hisleri olmayan ve kalbi temiz Olmayan kişilerin fal bakamayacağının altını ısrarla çizerek, en çok bilinen fal yöntemlerini yazalım;

Astroloji'yi fal yöntemi olarak yazmıyoruz, çünkü tamamen bilimsel bir yöntem olan Astroloji fal değildir.

Tarot, Kahve Falı, Sayı Falı, Su Falı, Aşk Falı, Tesbih Falı, Bakla Falı, Kelebek Falı, Göz Falı, Domino Falı, Çizgi Falı, Çay Falı, Ağaç Falı, Çiçek Falı, El Falı, İskambil falı, Numeraloji, Kura Falı, Papatya Falı, Renk Falı, Yüzük Falı, İsim Falı, Yıldızname, Zar Falı, Bulut Falı gibi fallar bakılmaktadır.

Özellikle ülkemizde en gözde fal yöntemi kahve falıdır. El falı'da en güvenilir fallar arasında bulunmaktadır. Son yıllarda ülkemizdeki en önemli fal yöntemlerinden beri elbetteki tarot olmuştur. Özellikle kartların anlamları ve kişilerin kartları belirlemesi etkileşimin üst düzeyde olması nedeniyle olumlu sonuçlar verir.

Zamanla herşey gibi fallardan beklentilerde değişmiştir. Eskiden direk geleceği görme aracı olarak kullanılan fallar, günümüzde akla uygun yorumlara göre bakış açısı belirme yöntemi olmuştur. Kişilerin, iç dünyası ve bilinçaltı düşüncelerinin açığa vurmasıyla oluşan sinerji, geleceğe bakış açısı ortaya çıkmaktadır.

Fallar bir anlamda yol göstericidir. En güzel ve eğlenceli kehanet yöntemidir. Ancak zeka, ileri görüş, kalp temizliği ve hissiyat ile başarılı sonuçlar verir.


Bodrum / MUĞLA - Medyum Dilek


İlgili Video
Arama Kelimesi
Astroloji Nedir
Medyum Dilek
Medyum Dilek

Anlayışın, Zekanın ve Hislerin Yoğun Olduğu Yerde, Herşey Anlam Kazanır...

Medyum Dilek

Tarot kartları, ruhsal gelişimimizi tamamlarken yaşamın tüm ayrıntıları göz önünde tutularak tasarlanmıştır.

Medyum Dilek

Kahve Falı Başta Türkiye olmak üzere özellikle Müslüman ülkelerde çok geçerli bir fal şeklidir.