Medyum Bodrum

SU FALI NEDİR? NASIL BAKILIR?

Su Falı Nedir? Nasıl Bakılır?

Su falı diğer fallardan daha farklı bir yöntemdir ancak sadece farklılığı yöntem yönünden değildir. Çünkü konsantrasyonun en yüksek olması gereken ve falı bakanın iç güzelliği, saf ve temiz olması gerekmektedir.

Bu falı bakanın karakteristik özelliğiyle doğrudan bağlantılı bir fal çeşididir. Su Falı bakılan ortamın, sessiz, sakin ve loş bir ortam olması gerekmektedir. Ortamda tam anlamıyla odaklanma için gerekli huzuru hissetmek şarttır.

Tabiki başlı başına bunlar da yeterli olan özellikler değildir. Bu bahsettiğimiz özellikler yanında fal bakan kişinin doğa üstü diye adlandırdığımız bir enerjiye ihtiyacı vardır. Ancak bu enerji ile birşeyler görmek mümkündür.

Su falı bu sebeplerden dolayı herkesin bakabileceği bir fal çeşidi değildir. Odaklanmanın ve enerji kullanımının yüksek olması nedeniyle günde 1-2 defa bakılabilmektedir. Özellikle zihin yorgunluğunun hissedildiği önemli bir fal çeşididir.

Su falı bakmanın yöntemini merak edenler için, biraz daha ayrıntılı bilgi verelim.

İyi konsantrasyon için sessiz ve loş ortam tercih edilerek, özellikle bir tas veya bardağa su konulur. Su tabiki falı baktıracak kişi tarafından konulmalıdır. Sonra fala bakan kişi suya odaklanarak gördüklerini yorumlamaya başlar.

Su falına değişik şekillerde de bakanlar vardır ama en eski haliyle en doğal, sonradan başka şeyler iliştirilmemiş hali bu şekildedir. Suyun içine kalem koyarak bakmak veya şahsi bir eşya koymak gibi değişik bakanlarda mevcuttur.

Su falı ile ilgili bilinmesi gereken önemli detaylar bunlardır.


Bodrum / MUĞLA - Medyum Dilek


İlgili Video
Arama Kelimesi
Astroloji Nedir
Medyum Dilek
Medyum Dilek

Anlayışın, Zekanın ve Hislerin Yoğun Olduğu Yerde, Herşey Anlam Kazanır...

Medyum Dilek

Tarot kartları, ruhsal gelişimimizi tamamlarken yaşamın tüm ayrıntıları göz önünde tutularak tasarlanmıştır.

Medyum Dilek

Kahve Falı Başta Türkiye olmak üzere özellikle Müslüman ülkelerde çok geçerli bir fal şeklidir.